piątek, 23 marca 2018

Błazen, klasa do OD&D

Gram właśnie u Przemosława w jakiś retroklon Trzech Kakaowych Książeczek. Moja postać jest błaznem. Mechanicznie rozwija się jak Fighting Man, ale tytuły FM nie pasują za bardzo do błazna, więc opracowałem własne. Wrzucam je tutaj.


1, Figlarz
2, Kpiarz
3, Jajcarz
4, Kuglarz
5, Trefniś
6, Cudak
7, Świrus
8, Hultaj
9, Oryginał
10, Safanduła

2 komentarze:

 1. Dobre! Ogólnie sprytny ten Twój karzeł - opierdala wszelkie nadjedzone zwłoki z hajsu, a w razie czego ucieka do stodoły lub nawet Podświata, hehehehe ;). Moje uwagi:

  9 poziom. Tutaj zaczyna się Własna Twierdza. Można by rzec STANICA, więc być może tytuł Stańczyka (Stanicznika) byłby tutaj odpowiedni? Ot, moja opinia. W brązowo-kakaowych mamy tutaj "lord" - brzmi jak rasa psa, jebać.

  Taka Stanica kojarzy się też ze stanikiem, czyli mogła by być w kształcie cycków - byłby to cios dla fandomowych feminazistek, które cycków zwykle nie majo, a zamiast tego wąsy, a także ich gorliwych beta-orbiterów. Cycki są fajne - uwielbiam od maleńkości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może tak właśnie zrobię :)

   Chcę, żeby mój blog pozostał miejscem wolnym od fandomowych przepychanek. Proszę nie używaj u mnie określenia "fandomowe feminazistki", kojarzy mi się z "januszami sandboksa", ani nie pisz u mnie obraźliwie o jakichś grupach ludzi.

   Usuń